Lezárult az első szakasz a korosztályos Budapest- és vidékbajnokságon.

A csapatok csatáin 16 trófea talált gazdára, a Tenisz Műhely, az SVSE és a Gellért SE tudott duplázni.

Az Építők sporttelepén és Baján már javában zajlanak az egyéni küzdelmek.

A 16 évesek Budapest-bajnokságát az Alfa TI nyerte

 

(tenisz-palya.hu) - Összegző elemzésünk majd a teljes sorozat zárultával készül.

Félidőben a csapatbajnoki eredményeket és felvételeket tesszük közzé. Fotók: Facebook, tenisz-palya.hu, huntennis.hu                                          

                                                                Korosztályos Budapest-bajnokság, csapat

F12: 1. Tenisz Műhely I. (Kiss Domonkos, Giovantsis Noel, Balázs Dávid, Szűcs Milán – csapatvezető: Selmeci Petra), 2. Alfa TI I., a döntőben 4-0, 3. MTK-BTC és Tenisz Műhely II.
F14: 1. Pasarét TK I. (Kovács Marcell, Sághy Bálint, Váradi Ernő, Kacskovics Balázs – csapatvezető: Nemes Gábor), 2. Bebto Team A, a döntőben 3-0, 3. Vasas és Pasarét II
F16: 1. Alfa TI (Jilly Ádám, Nagy Botond, Baleja Konor – csapatvezető Szabó Tamás és ifj. Szabó Tamás), 2. MTK-BTC, a döntőben 2-1, 3. PG Tenisz és MTK I
F18: 1. Unik SE (Mészáros Patrik, Zsembery András – csapatvezető: Dekovics Attila), 2. Vasas SC Piros, a döntőben 2-1, 3. PG Tenisz és Vasas SC Kék

 

f12 bp b tenisz m 2022Aranyérmes a Tenisz Műhely

 

f14 bp pasaret 2022Pasaréti aranycsapat

 

L12: 1. Tenisz Műhely (Kovács Emese, Sávolt Karolina, Markovits Mirabell, Simon Amanda Vanda – csapatvezető: Selmeci Petra), 2. MTK-BTC, 3. Pillan-GO, 4. Fortuna SE
L14: 1. Vasas (Benke-Giosanu Izabella, Nemcsek Gréta, Juszku Léda, Piszter Anna – csapatvezető: Szávay Blanka), 2. Alfa TI, 3. Bebto Team
L16: 1. PG Team (Komlódi Kiara, Pukkai Réka, Fehér Laura, Kolozár Lili – csapatvezető: Punyi Gábor), 2. Bebto Team, 3. Next TA
L18: 1. MTK I. (Kántor Anna, Bodó Blanka, Rágyánszki Virág – csapatvezető: Barátosi Levente), 2. PG Tenisz, egymás ellen 2-1, 3. MTK-BTC, 4. MTK II

                                                                 Korosztályos vidékbajnokság, csapat

 

svse bajnok vid f18 2022Boldog soproniak

 

F12: 1. Viharsarok (Mokán István, Lipp Máté, Tóth Vid – csapatvezető: Hankó Bálint), 2. Future TT, a döntőben 3-0, 3. Panakor és PVTC I.
F14: 1. PVTC I. (Pajor Bertalan, Simon István, Bányai Zalán – csapatvezető: Simon István), 2. Csopak TK, a döntőben 2-1, 3. BUSC és Gellért TK
F16: 1. Sportmánia (Virághalmi Viktor, Nagy Gergő, Kovács Barnabás, Filipás Barna – csapatvezető: Hajnal István), 2. Budaörs, a döntőben 2-1, 3. Fehérvár Kiskút és Gellért SE
F18: 1. SVSE I. (Bakó Bálint, Sift Barnabás – csapatvezetők: Úr Csaba, Úr Viktor, Trója Tibor), 2. SVSE III, a döntőben 2-0, 3. DEAC és Gellért SE

l16 vid 2022 copy copyVidékbajnokság, L16

 

L12: 1. SVSE I. (Rekedt-Nagy Panni, Fizel Laura, Lehoczky Noémi és Szilágyi Alexandra - csapatvezető: Úr Csaba, Úr Viktor, Trója Tibor), 2. BUSC, a döntőben 2-1, 3. Bajai TK és BBTC
L14: 1. Fehérvár Kiskút (Teker Lotti, Badics Lara, Ozsváth Dóra – csapatvezető: Pákai Norbert), 2. SVSE, 3. TSZSK Gyula, 4. Future TT
L16: 1. Gellért SE (Major Stella, Ganbat Jázmin, Buchholcz Bora, Mendre Mirtill – csapatvezetők: Kiss György, Sonkodi Bálint, Susányi Zsófia), 2. DEAC, 3. ZTE és BBTE
L18: 1. Gellért SE (Kis-Czakó Eszter, Bíró Melinda – csapatvezetők: Kiss György, Sonkodi Bálint, Susányi Zsófia), 2. SZVUK SE, egymás ellen 2-0, 3. Panakor TK

 

l18 videk 2022Szegedi siker az L18-ban is

FaLang translation system by Faboba

teniszlexikon – rendelje meg itt online

Pályakereső